Maszyna do formowania tac i dokładania narożników

Wysoce zaawansowana maszyna pozwalająca na zautomatyzowanie etapu przygotowania palety przed transportem. System niezależnych magazynków narożników pozwala na naprzemienną pracę z produktami o różnych wysokościach. Dostarczony wraz z maszyną panel operatorski umożliwia na pełne dostosownie maszyny do pakowanego produktu.

Maszyna do automatycznego formowania kartonów z systemem automatycznego załadunku

Maszyna pozwala na formowanie paczek tekturowych o wymiarach dopasowanych do potrzeb klienta. Wykorzystanie systemu automatycznego załadunku pozwala na szybkie oraz dokładnie dostarczanie materiału do układu formowania.

Maszyna do automatycznego klejenia palet tekturowych

Maszyna ta ma za zadanie przyklejanie podstawek oraz innych elementów palety kartonowej do tacy palety. Pozycja oraz ułożenie przyklejnaych elementów mogą być dowolnie konfigurowane przy pomocy dostarczanego z maszyną panelu operatorskiego.

Linia kompletacji oraz paletyzacji

Nasza linia kompletacji oraz paletyzacji pozwala na sprawne oraz dokładne przeprowadzenia etapu paletyzacji gotowego produktu. Dzięki wykorzystaniu robotów KUKA możliwe jest wykorzystanie linii dla paczek o różnych kaształtach oraz wymiarach.

Maszyna do dwustronnego zamykania paczek

Maszyna pozwala na usprawnienie procesu pakowania poprzez automatyzację etapu zamykania gotowych paczek. Pełna personalizacja maszyny dla klienta umożliwia wykorzystanie jej dla wielu różnych rozmiarów kartonów.

Zrobotyzowana linia lakiernicza

Automatyczny system linii lakierniczej składajacy się z komór szlifierniczych oraz lakierniczych z wykorzystaniem robotów KUKA. Wykorzystanie robotów w procesie lakierowania pozwala na osiągnięcie dużej dokładności i powtarzalności w każdym procesie lakierowania.

Jesteś zainterosowany realizacją projektu?